PROJEKTOVÁ A INZENÝRSKÁ KANCELÁŘ

Dodávky staveb na klíč

Naše společnost Vám nabízí dodávku stavby na klíč. Vypracujeme pro Vás projektovou dokumentaci, zajistíme inženýrskou činnost, dodáme stavbu, hydronicky vyregulujeme soustavu. Dodávkou stavby na klíč dostáváte jednoho partnera, který ručí za předané dílo jako celek. Nebudete muset při případných problémech řešit situaci, kdy se projektant a dodavatel stavby nemohou dohodnout, kde se stala chyba. Protokol o hydronickém vyvážení soustavy je pro Vás navíc zárukou dodržení projektových parametrů.

Inženýrská činnost

Inženýrskou činnost automaticky nabízíme pro námi zpracovávané projekty. Můžeme Vám však nabídnout i zajištění inženýrské činnosti pro projekty zpracované jinými firmami.

Technické dozory staveb

Pro námi zpracované projekty Vám můžeme nabídnou provedení autorského popřípadě technického dozoru stavby. Zajistíte si tak minimum nežádoucích změn v průběhu stavby a zamezíte tak nevhodným zásahům do jednou odsouhlasené koncepce stavby.

Nezávislé posouzení projektové dokumentace

Nechali jste si vypracovat projektovou dokumentaci a máte pochybnosti, zda je vše navrženo správně? Nabízíme Vám vypracování nezávislého posudku.

Poradenská činnost

Máte nějaký technický nebo legislativní dotaz z oblasti energetiky? Přijďte se bezplatně zeptat. Ve spolupráci s firmou BioplanConsult s.r.o. Vám v rámci EKIS ČEA nabízíme poradenskou činnost nebo konzultaci technických problémů v oblasti energetiky.

Speciální služby

Pro zvláště složité aplikace Vám nabízíme vypracování dokumentace ve 3D zobrazeni.


Email Poslat na email     Tisknout Tisknout     
[CNW:Counter]